Гуманный суд!!

Если Вы не знаете, куда поместить тему, пишите здесь ....

Модераторы: PMT, bumerang

Гуманный суд!!

Сообщение lekagold » Пн мар 28, 2011 5:51 pm

Одна з моїх знайомих розповіла мені що була свідком під час розгляду судом кримінальної справи про замах на групове згвалтування потерпілої та дала завідомо неправдиві показання. У зв’язку з цим , суд порадившись на місці, виніс ухвалу про порушення щодо неї кримінальної справи за ч. 1 ст.384 КК і, керуючись ст.10 КПК України закрив справу.Чи допустик порушення вимог кримінально-процесуального закону суд? Та саме якмх?
lekagold
 
Сообщения: 5
Зарегистрирован: Пн мар 28, 2011 4:47 pm

Re: Гуманный суд!!

Сообщение innok » Вт мар 29, 2011 3:50 am

Суд допустив порушення ст. 273.( Порядок винесення ухвал у судовому засіданні), де сказано, що в усіх питаннях, які вирішуються судом під час судового розгляду, суд виносить ухвали. Ухвали про направлення справи для провадження додаткового розслідування, при вирішенні питань, зазначених у статтях 276, 278 і 279 цього Кодексу, про закриття справи, про обрання, зміну або скасування запобіжного заходу, про застосування заходів безпеки, про відводи і про призначення експертизи, а також окремі ухвали виносяться судом у нарадчій кімнаті і викладаються у вигляді окремого документа, який підписується всім складом суду. Отже ухвалу, про закриття справи слід виносити в нарадчій кімнаті, що суд упустив.
Відповідно до ст. 279 КПК суд не мав права порушувати кримінальну справу за завідомо неправдиві показання. Суд має лише право своєю ухвалою, а суддя постановою поставити перед прокурором питання про притягнення до відповідальності свідка, за завідомо неправдиві показання.
innok
новенький
 
Сообщения: 10
Зарегистрирован: Пн фев 28, 2011 1:49 pm


Вернуться в Самое разное

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Рассылки Subscribe.Ru Лента "Новости Центра исследования компьютерной преступности"

cron