ПОМОГИТЕ!!!!

Если Вы не знаете, куда поместить тему, пишите здесь ....

Модераторы: PMT, bumerang

ПОМОГИТЕ!!!!

Сообщение vaudemuler » Вс мар 27, 2011 10:38 am

Виїхавши для проведення відтворення обстановки та обставин події у справі про злочин, передбачений ч.2 ст.286 КК, слідчий став очевидцем вчинення особливо злісного хуліганства.Чи може він порушити кримінальну справу за ознаками цього злочину і провести невідкладні, а можливо і всі інші слідчі дії?
vaudemuler
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: Вс мар 06, 2011 9:27 am

Re: ПОМОГИТЕ!!!!

Сообщение torba4 » Вс мар 27, 2011 6:16 pm

Слідчий має повне право порушити кримінальну справу відповідно до п.5 ст.94 КПКУ.
Слідчий не може проводити слідчі дії до порушення кримінальної справи. Відповідно до ст. 113.КПК (Початок провадження досудового слідства)
Досудове слідство провадиться лише після порушення кримінальної справи і в порядку, встановленому КПК. Але згідно з статтею 115 КПК .( Затримання слідчим підозрюваного у вчиненні злочину) слідчий вправі затримати і допитати особу, підозрювану у вчиненні злочину, за підставами і в порядку, передбаченими статтями 106, 106-1 і 107 цього Кодексу і до порушення кримінальної справи.
torba4
 
Сообщения: 5
Зарегистрирован: Вс мар 27, 2011 6:05 pm


Вернуться в Самое разное

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Рассылки Subscribe.Ru Лента "Новости Центра исследования компьютерной преступности"

cron