допоможіть менш

Статистика компьютерных преступлений. Личность компьютерного
преступника. Причины и условия компьютерной преступности.

Модераторы: cybercop, Ант, Igor Michailov

допоможіть менш

Сообщение marijia » Пн мар 14, 2011 1:43 pm

Допоможіть мені, будь ласка! В мене така ситуація. Під час проведення обшуку в квартирі підозрюваного у вчиненні розкрадання державного майна і хабара Бойка, слідчий, який проводив обшук не допустив у квартиру мене (сусідку), хоч я хотіла бути присутніми. Я вважаю, що був порушений принцип гласності. Чи права я?
marijia

Re: допоможіть менш

Сообщение rybalkonv » Пн мар 14, 2011 2:34 pm

Відповідно до ст. 20 КПК України розгляд справ у всіх судах відкритий, за винятком випадків, коли це суперечить інтересам охорони державної або іншої захищеної законом таємниці.
Закритий судовий розгляд, крім того, допускається за мотивованою ухвалою суду в справах про злочини осіб, які не досягли шістнадцятирічного віку, в справах про статеві злочини, а також в інших справах з метою запобігання розголошенню відомостей про інтимні сторони життя осіб, які беруть участь у справі та у разі коли цього потребують інтереси безпеки осіб, взятих під захист. Слухання справ у закритому засіданні суду здійснюється з додержанням усіх правил судочинства. Вироки судів у всіх випадках проголошуються публічно. Отже в даній статті визначається зміст принципу гласності, але цей принцип стосується саме судового розгляду справи і оголошення вироку суду, і аж ніяк не присутність на слідчих діях. Тому в цьому випадку принцип гласності порушено не було.
rybalkonv

Re: допоможіть менш

Сообщение raseolik » Чт июл 05, 2012 8:03 pm

Хто в цій кпаїні живе згідно з правом і всіма законами?
raseolik

Вернуться в Криминологические аспекты