Неявка до суду свідка, що проживає в іншому місті

Доказательства и доказывание по делам о компьютерных преступлениях.
Методика расследования компьютерных преступлений. Тактика проведения
следственных действий.

Модераторы: cybercop, Ант, Igor Michailov

Неявка до суду свідка, що проживає в іншому місті

Сообщение JuVal » Чт фев 16, 2012 8:11 pm

Я виступаю свідком по обвинуваченню Бухгалтера. Судове засідання проходить в іншому місті. Я проживаю в Киеві, а судове засідання в Вінниці. Якщо я отримала запрошення на судове засіданне , але не з'явлюся в суд, що мені загрожує, або який документ потрібний для суду за мою неявку?
JuVal
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Чт фев 16, 2012 8:07 pm

Re: Неявка до суду свідка, що проживає в іншому місті

Сообщение rybalkonv » Пт фев 17, 2012 2:41 pm

Як свідок може бути викликана кожна особа, про яку є дані, що їй відомі обставини, які відносяться до справи (ст. Кримінально-процесуального кодексу України). Особа, викликана органом дізнання, слідчим, прокурором або судом як свідок, зобов'язана з'явитися в зазначені місце і час і дати правдиві показання про відомі їй обставини в справі. Згідно до ст. 70 Кримінально-процесуального кодексу України особа, викликана органом дізнання, слідчим, прокурором або судом як свідок, зобов'язана з'явитися в зазначені місце і час і дати правдиві показання про відомі їй обставини в справі. Якщо свідок не з'явиться без поважних причин, орган дізнання, слідчий, прокурор або суд мають право застосувати привід через органи внутрішніх справ. Суд вправі також накласти на свідка грошове стягнення до половини мінімального розміру заробітної плати.

Питання про грошове стягнення вирішується судом у судовому засіданні при розгляді справи, по якій свідок викликався. Воно може бути вирішено в іншому судовому засіданні з викликом цього свідка. Його неявка без поважних причин не перешкоджає розглядові питання про накладення грошового стягнення. Поважною причиною може бути хвороба, відпустка, відрядження,але врешті-решт Вас повторно викличуть до суду.

Відповідно до ч.9 ст.69-1 Кримінально-процесуального кодексу України Ви маєте право одержувати відшкодування витрат, пов'язаних з викликом для дачі свідчень.

Крім того, якщо у Вас немає коштів на оплату поїздки до суду, Ви можете направити відповідного листа на адресу суду.
rybalkonv
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: Пн мар 14, 2011 2:27 pm


Вернуться в Уголовно-процессуальные и криминалистические аспекты

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Рассылки Subscribe.Ru Лента "Новости Центра исследования компьютерной преступности"

cron