мене не задовольняє рішення апеляційного суду

Анализ норм уголовного компьютерного законодательства: объективные и
субъективные признаки, наказание за компьютерное преступление.

Модераторы: cybercop, Ант, Igor Michailov

мене не задовольняє рішення апеляційного суду

Сообщение Deimos » Вс апр 01, 2012 8:01 am

Добрий день. В мене є питання, мене не задовольняє рішення апеляційного суду, куди можна звернутися за захистом своїх інтересів, в які строки та чи маю я на це право?
Ничто на свете не достается даром, если ты хочешь что то получить надо дать взамен нечто равноценное...
Deimos
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: Пт фев 24, 2012 9:35 am

Re: мене не задовольняє рішення апеляційного суду

Сообщение YanaBelousova » Вс апр 01, 2012 8:05 am

Стаття 323. Суд касаційної інстанції

1. Касаційною інстанцією у цивільних справах є Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Стаття 324. Право касаційного оскарження

1. Сторони та інші особи, які беруть участь у справі, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їх права, свободи чи обов'язки, мають право оскаржити у касаційному порядку:

1) рішення суду першої інстанції після їх перегляду в апеляційному порядку, рішення і ухвали апеляційного суду, ухвалені за результатами апеляційного розгляду
2. Підставами касаційного оскарження є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

Стаття 325. Строк на касаційне оскарження

1. Касаційна скарга може бути подана протягом двадцяти днів з дня набрання законної сили рішенням (ухвалою) апеляційного суду.

2. У разі пропущення строку, встановленого частиною першою цієї статті, з причин, визнаних поважними, суддя касаційної інстанції за заявою особи, яка подала скаргу, може поновити цей строк.

3. Касаційна скарга, подана після закінчення строку на касаційне оскарження, повертається особі, яка її подала, якщо вона не порушує питання про поновлення цього строку, а також коли у поновленні строку відмовлено.

4. Питання про поновлення строку на касаційне оскарження і про повернення касаційної скарги вирішується суддею-доповідачем, про що постановляється відповідна ухвала.

Стаття 326. Форма і зміст касаційної скарги

1. Касаційна скарга подається у письмовій формі.

2. У касаційній скарзі повинно бути зазначено:

1) найменування суду, до якого подається скарга;

2) ім'я (найменування) особи, яка подає скаргу, її місце проживання або місцезнаходження;

3) ім'я (найменування) осіб, які беруть участь у справі, їх місце проживання або місцезнаходження;

4) рішення (ухвала), що оскаржується;

5) в чому полягає неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права;

6) клопотання особи, яка подає скаргу;

7) перелік письмових матеріалів, що додаються до скарги.

3. Касаційна скарга підписується особою, яка подає скаргу, або її представником.

4. До касаційної скарги, поданої представником, повинна бути додана довіреність або інший документ, що посвідчує повноваження представника.

5. До касаційної скарги додаються копії скарги та доданих до неї матеріалів відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі, а також копії оскаржуваних рішень (ухвал) судів першої та апеляційної інстанцій.

Стаття 327. Порядок подання касаційної скарги

1. Касаційна скарга подається безпосередньо до суду касаційної інстанції, де вона реєструється в порядку, встановленому частинами другою і третьою статті 11-1 цього Кодексу, та не пізніше наступного дня передається судді-доповідачу, який перевіряє її відповідність вимогам, установленим статтею 326 цього Кодексу.

2. У разі надходження касаційної скарги, не оформленої відповідно до вимог, встановлених статтею 326 цього Кодексу, або у разі несплати суми судового збору застосовуються положення статті 121 цього Кодексу, про що суддею-доповідачем постановляється відповідна ухвала.

Стаття 330-1. Строки розгляду касаційної скарги

1. Касаційна скарга на рішення, передбачені пунктом 1 частини першої статті 324 цього Кодексу, має бути розглянута протягом одного місяця, а на ухвали, передбачені пунктом 2 частини першої статті 324 цього Кодексу, - протягом п'ятнадцяти днів з дня постановлення ухвали про відкриття касаційного провадження у справі.
YanaBelousova
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Пт фев 24, 2012 9:53 am

Re: мене не задовольняє рішення апеляційного суду

Сообщение Ruslana » Пт апр 06, 2012 4:40 pm

Процедура, внаслідок якої рішення апеляційного суду перевіряється на правильність застосування матеріального та процесуального законодавства, називається касацією.
Для того щоб оскаржити рішення апеляційного суду, в 20 денний строк з дня набрання законної сили рішення апеляційного суду ( а таким моментом є день його прийняття). рахувати необхідно починаючи з наступного дня за днем винесення рішення(ст. 62 ЦПК), якщо його було винесено в залі судового засідання, а якщо вам рішення надіслали по пошті, то такий строк починає відраховуватись з дня, коли ви поставили підпис про те що отримали дане рішення, або якщо ви відмовились, з того дня коли воно повинно було прийти до вас, тому будьте обачні і не бігайте від листонош у надії що строк буде продовжений.
У якому випадку и можете оскаржити рішення?
По-перше, ви маєте відповідати субєктному критерію, тобто бути або стороною по справі, або третью особою, що заявляє самостійні вимоги, або бути тим, чиї права та інтереси зачіпає дане рішення.
Які підстави для оскарження?
По-друге, відповідно до ч. 2 ст. 324 ЦПК, підставою касаційного оскарження є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.
Отже, навіть якщо Вам дуже не сподобалось рішення суду, але воно є законним, немає сенсу його оскаржувати, адже суд керується відповідно до Конституції лише законом! Ну має керуватись... :D
Ruslana
 
Сообщения: 5
Зарегистрирован: Пн фев 20, 2012 9:23 pm

мене не задовольняє рішення апеляційного суду

Сообщение Prohojii » Пт янв 01, 2016 3:56 pm

заперечення писати треба на апеляційну скаргу
вказувати про відсутність поважних причин з пропущення строку на апеляційне оскарження, наявність доказів що забудовник знав про судове рішення та безпідставно пропустив строки на оскарження і т.п.

прийшла ухвала чи саме лист?
Prohojii
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: Вс дек 06, 2015 1:35 pm


Вернуться в Уголовно-правовые аспекты

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Рассылки Subscribe.Ru Лента "Новости Центра исследования компьютерной преступности"

cron