виникло питання...

Анализ норм уголовного компьютерного законодательства: объективные и
субъективные признаки, наказание за компьютерное преступление.

Модераторы: cybercop, Ант, Igor Michailov

виникло питання...

Сообщение Svyatoslav » Чт мар 29, 2012 3:50 pm

Доброго часу доби, у мене виникла така проблема: У мене є сайт, який я не адміністрував, на нього користувачі почали додавати порно, я до цього не маю жодного відношення (крім того, що є власником цього сайту). Одного прекрасного дня, до мене у дім прийшли люди з правоохоронних органів і забрали комп*ютерну техніку включаючи веб-камеру, мп3, флешку, чистий диск, документи від провайдера інтернету. Казали що ком*ютер відвезуть на еспертизу і повернуть через 1-2 місяці.
Не розумію, для чого їм монітор, клавіатура, мишка, веб камера? Я ніколи цим не займався (не розповсюджував порно продукції в інтернеті і за його межами) хоча на коп*ютері має бути пару фільмів цього жанру )) Питання до компетентних юристів: Що мені робити, які повинні бути мої подальші дії? Який вид покарання мене чекає і за що саме я нестиму відповідальність? З адвокатом можна швидше завершити цю справу? Якщо так, то за який термін?
Svyatoslav
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Пт мар 02, 2012 12:13 pm

Re: виникло питання...

Сообщение rybalkonv » Вт апр 03, 2012 5:47 pm

Не знаючи всіх обставин справи, важко відповісти на дане питання.

Вказаний сайт є вашою власністю.

Відповідно до ч.4-5 ст. 319 Цивільного кодексу України

Власність зобов'язує.

Власник не може використовувати право власності на шкоду правам, свободам та гідності громадян, інтересам суспільства, погіршувати екологічну ситуацію та природні якості землі.

Що стосується відповідальності за ст. 301 Кримінального кодексу України, то орган досудового слідства має встановити у діях підозрюваного (обвинуваченого) наявність складу відповідного злочину, тобто, окрім вказаних Вами обставин, ще й Ваше ставлення до скоєного діяння (навмисно чи не навмисно). При наявності всіх ознак складу злочину особа має нести кримінальну відповідальність.

Рекомендуємо Вам найняти адвоката, який би допоміг Вам у захисті своїх законних прав та інтересів у кримінальній справі.

Щодо термінів, то відповідно до ст. 120 Кримінально-процесуального кодексу України Досудове слідство у кримінальних справах повинно бути закінчено протягом двох місяців. В цей строк включається час з моменту порушення справи до направлення її прокуророві з обвинувальним висновком чи постановою про передачу справи до суду для розгляду питання про застосування примусових заходів медичного характеру або до закриття чи зупинення провадження в справі.

Цей строк може бути продовжено районним, міським прокурором, військовим прокурором армії, флотилії, з'єднання, гарнізону та прирівняним до них прокурором у разі неможливості закінчити розслідування — до трьох місяців. В особливо складних справах строк досудового слідства, встановлений частиною 1 цієї статті, може бути продовжено прокурором Автономної Республіки Крим, прокурором області, прокурором міста Києва, військовим прокурором округу, флоту і прирівняним до них прокурором або їх заступниками на підставі мотивованої постанови слідчого — до шести місяців. Далі продовжувати строк досудового слідства можуть лише у виняткових випадках Генеральний прокурор України або його заступники. При поверненні судом справи для провадження додаткового слідства, а також відновленні закритої справи строк додаткового слідства встановлюється прокурором, який здійснює нагляд за слідством, в межах одного місяця з моменту прийняття справи до провадження. Дальше продовження зазначеного строку провадиться на загальних підставах. Правила, викладені в цій статті, не поширюються на справи, в яких не встановлено особу, що вчинила злочин. Перебіг строку слідства в таких справах починається з дня встановлення особи, яка вчинила злочин.
rybalkonv
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: Пн мар 14, 2011 2:27 pm


Вернуться в Уголовно-правовые аспекты

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Рассылки Subscribe.Ru Лента "Новости Центра исследования компьютерной преступности"