вкрали паспорт

Анализ норм уголовного компьютерного законодательства: объективные и
субъективные признаки, наказание за компьютерное преступление.

Модераторы: cybercop, Ант, Igor Michailov

вкрали паспорт

Сообщение bk2543 » Ср мар 28, 2012 6:11 pm

Доброго дня!
Маю складне, як для мене, питання.

Ситуація наступна: в суботу ввечері познайомився у нічному клубі з дівчиною і ми вирішили поїхати до мене. Вона була з подружкою і та, щоб не хвилюватися за подружку попросила мене залишити їй паспорт.

Наступного дня моя нова знайома поїхала додому і сказала, що поверне паспорт. Але через день до мене подзвонив якійсь незнайомий чоловік і сказав, що якщо я хочу отримати назад паспорт, маю заплатити йому гроші. Я перетелефонував своїй знайомій, вона відповіла мені, що дала другу мій паспорт щоб він передав мені, а сама поїхала в інше місто. зараз її номер телефона не відповідає.

Питання таке: чи є ця історія достатньою підставою щоб звертатися у міліцію чи до суду? І що потрібно говорити в міліції?

Допоможіть будь ласка!
bk2543

Re: вкрали паспорт

Сообщение anuya » Ср мар 28, 2012 6:14 pm

Перш за все, Вам необхідно звернутися до органу МВС за місцем реєстрації або проживання з заявою про викрадення паспорта.За результатами розгляду орган МВС дає довідку про порушення або відмову в порушенні кримінальної справи з якою Вам необхідно буде звернутися до паспортногостолу свого району.
але зволікати з цим не треба, тому Ваш паспорт можуть використовувати у різних цілях(наприклад для отримання кредиту), а довідка з органу МВС буде слугувати доказом того що, з певної дати паспорт
був викрадений.(обов'язково залиште собі копію цієї довідки)
anuya

Сообщение Flower » Вс апр 08, 2012 10:20 pm

Не зволікайте і обов’язково звертайтесь в міліцію. Про всі події пов’язані зі зникненням паспорту та дзвінком розповідайте слідчому. Оскільки дії Вашої подруги та чоловіка, що Вам телефонував є протиправними, а тому є кримінально караними. Їх можна кваліфікувати як грабіж (стаття 186 Кримінального кодексу України) та вимагання (стаття 189 Кримінального кодексу України ).
Flower

Сообщение deewa » Ср апр 11, 2012 7:12 pm

Відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ України №600 від 15.06.2006р. "Про затвердження Порядку оформлення і видачі паспорта громадянина України" для оформлення паспорта замість втраченого або викраденого особа подає до місцевого підрозділу у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб районного управління (відділу) МВС за місцем проживання:
- заяву про втрату, викрадення або псування паспорта, в якій зазначається місце, час і обставини втрати або викрадення паспорта на бланку за зразком, який є у вказаному підрозділі МВС;
- заяву довільної форми;
- 2 (або 3 - у разі одержання втраченого паспорта в іншому підрозділі служби) фотокартки розміром 3,5 Х 4,5 см;
- свідоцтва про народження, шлюб (розірвання шлюбу) - за наявності;

- квитанцію про сплату державного мита (17 грн. - Декрет Кабінету Міністрів України "Про державне мито") або оригінал і копію документа про звільнення від сплати державного мита;

- довідку про порушення або відмову в порушенні кримінальної справи за зверненням особи до органу внутрішніх справ (якщо вкрадений паспорт).

Термін розгляду заяви про втрату паспорта - 1 місяць. У разі необхідності проведення додаткової перевірки за матеріалами справи про втрату паспорта або своєчасного ненадходження відповіді на направлені запити термін розгляду продовжується не більш ніж на 1 місяць.
deewa

Вернуться в Уголовно-правовые аспекты