Подскажите!

Анализ норм уголовного компьютерного законодательства: объективные и
субъективные признаки, наказание за компьютерное преступление.

Модераторы: cybercop, Ант, Igor Michailov

Подскажите!

Сообщение VolodymyrPro » Пн мар 26, 2012 10:57 am

Какие документы нужны что-бы прописать жену и ребёнка в дом моих родителей ?
VolodymyrPro
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Чт мар 22, 2012 8:39 am

Сообщение yudinaanna » Пн мар 26, 2012 11:03 am

Відповідно до ст. 156 Житлового кодексу за згодою власника будинку (квартири) член його сім'ї вправі вселяти в займане ним жиле приміщення інших членів сім'ї. На вселення до батьків їх неповнолітніх дітей згоди власника не потрібно.
Для реєстрації особа подає:
письмову заяву. Діти віком від 15 до 18 років подають заяву особисто. У разі якщо особа з поважної причини не може самостійно звернутися до уповноваженого органу, реєстрація може бути здійснена за зверненням іншої особи на підставі доручення, посвідченого в установленому порядку;
паспортний документ. Якщо дитина не досягла 16-річного віку, подається свідоцтво про народження або свідоцтво про належність до громадянства України. Іноземець та особа без громадянства додатково подають посвідку на постійне або тимчасове проживання;
квитанцію про сплату державного мита або документ про звільнення від його сплати;
два примірники талона зняття з реєстрації.
Звертаю увагу,що згода власників нерухомого майна (квартири)для вселення дитини не потрібна, якщо Ви зареєстровані у даній квартирі.
yudinaanna
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: Чт мар 22, 2012 8:37 am


Вернуться в Уголовно-правовые аспекты

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Рассылки Subscribe.Ru Лента "Новости Центра исследования компьютерной преступности"