Прошу допомоги по ців-сімейним правовідносинам

Анализ норм уголовного компьютерного законодательства: объективные и
субъективные признаки, наказание за компьютерное преступление.

Модераторы: cybercop, Ант, Igor Michailov

Прошу допомоги по ців-сімейним правовідносинам

Сообщение Olya » Вс мар 25, 2012 8:50 pm

Добрий день! Мої батьки одружені, мають спільно набуте майно, будинок оформлений на батька, але отримали вони його після одруження. Мама хоче подати на розподіл майна. Питання: Чи потрібно для цього розлучатися, чи при розподілі майна діти беруть участь у розподілі(троє, одна одружена)? Які документи потрібні. Батько часто п'є та погрожує, чи можу я його притягнути до кримінальної відповідальності?
Olya
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Вс мар 25, 2012 8:36 pm

Re: Прошу допомоги по ців-сімейним правовідносинам

Сообщение Lite » Вс мар 25, 2012 8:54 pm

Доброго дня Olya!
У відповідності до ч. 1 ст. 69 Сімейного кодексу України дружина і чоловік мають право на поділ майна, що належить їм на праві спільної сумісної власності, незалежно від розірвання шлюбу.

Що стосується дітей, то якщо діти є співвласниками майна (тобто будинок приватизований на всіх членів сім'ї), то при поділі майна кожен отримує свою частку. Однак у вашому випадку, Ви можете виділити лише батькову частку, інше майно ділити не потрібно, якщо Ви не маєте бажання робити це.

Стосовно притягнення до кримінальної відповідальность, то якщо у діях вашого батька є ознаки злочинних дій, то звісно Ви маєте таке право. Для початку вам необхідно звернутися до мілції з відповідною заявою.
Lite
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: Пн мар 19, 2012 8:37 pm

Re: Прошу допомоги по ців-сімейним правовідносинам

Сообщение Danka » Вт апр 03, 2012 6:48 am

Доброго дня!
Що стосується права спільної сумісної власності, то у відповідності зі ст.69 ч.1 СК дружина і чоловік мають право на поділ майна, що належить їм на праві спільної сумісної власності, не залежно від розірвання шлюбу.
А щодо погроз батька, то ці дії можна класифікувати за ст.129 ККУ.
Danka
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: Чт мар 22, 2012 5:16 pm

Re: Прошу допомоги по ців-сімейним правовідносинам

Сообщение natasha1 » Ср апр 18, 2012 4:12 pm

Майно, може бути визначитися особистою приватною власністю вашого батька, якщо майно, набуте ним до шлюбу; майно, набут ним за час шлюбу, але на підставі
договору дарування або в порядку спадкування; майно, набуте ним за час шлюбу, але за кошти, які належали їй, йому особисто, але я так зрозуміла, що будинок ваші батьки купували разом на спільні гроші, тому він належить їм на праві спільної сумісної власності . Дружина і чоловік мають право на поділ майна, що належить їм на праві спільної сумісної власності, незалежно від розірвання шлюбу. Вони можуть зробити це за взаємною згодою, уклавши між собою договір(ст .65 - 69 СКУ). Взагалі частки майна дружини та чоловіка є рівними, якщо інше не визначено домовленістю між ними або шлюбним договором, але за рішенням суду частка майна дружини, чоловіка може бути збільшена, якщо з нею, ним проживають діти, ну це як у вашому випадку.
natasha1
 
Сообщения: 9
Зарегистрирован: Вс мар 25, 2012 7:30 pm


Вернуться в Уголовно-правовые аспекты

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Рассылки Subscribe.Ru Лента "Новости Центра исследования компьютерной преступности"

cron