Семейное право

Анализ норм уголовного компьютерного законодательства: объективные и
субъективные признаки, наказание за компьютерное преступление.

Модераторы: cybercop, Ант, Igor Michailov

Семейное право

Сообщение AlinaBaback » Чт мар 22, 2012 9:40 pm

Я устроилась на работу, а муж сидит с дочкой (дочке 1,5). Хотелось бы знать можно оформить пособие по уходу за ребенком до 3-х лет вместо меня?
AlinaBaback
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: Чт фев 23, 2012 9:25 pm

Re: Семейное право

Сообщение Ekaterina358 » Чт мар 22, 2012 9:42 pm

Так, відповідно до ст. 13 ЗУ Про державну допомогу сім'ям з дітьми право на допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку за цим Законом має особа (один з батьків дитини, усиновлювач, опікун, баба, дід або інший родич), яка фактично здійснює догляд за дитиною.

Переоформлення документів щодо виплати допомоги на іншу працездатну особу здійснюється згідно з письмовою заявою такої особи на підставі довідки з місця роботи, навчання, служби, центру зайнятості про початок виконання особою, що отримувала допомогу, трудових обов’язків, навчання, несення служби, перебування на обліку у центрі зайнятості чи ін.
Ekaterina358
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: Чт фев 23, 2012 4:49 am

Re: Семейное право

Сообщение MiaYana » Вс мар 25, 2012 11:21 am

Так як більш менш вичерпну відповідь на Ваше питання Ви отримали, хотілося б дещо додати:
Звертатись за призначенням необхідно до органів праці та соціального захисту населення по місцю реєстрації отримувача допомоги. По місцю фактичного проживання допомога може бути призначена, тільки якщо буде надана довідка про те, що Ви не отримуєте цю допомогу по місцю реєстрації.
На відміну від допомоги при народженні тут не має чітких обмежень. Якщо на момент звернення Ви маєте право на допомогу, то Вам цю допомогу призначать , навіть якщо це відбудеться за місяць до виповненню дитині 3 років. Водночас потрібно розуміти що тим, хто запізниться не варто розраховувати на виплату всієї суми, яка могла б накопичитись за 3 року. Їм буде доплачено тільки за 3 місяці, які передують місяцю, в якому особа звернулася за призначенням допомоги. В повному обсязі без ніяких часових обмежень заборгованість буде виплачена лише при умові що допомога вже назначено, але своєчасно не виплачена з вини державного органу, який відповідальний за її призначення і виплату.
MiaYana
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: Пт фев 24, 2012 7:47 am

Re: Семейное право

Сообщение MiaYana » Вс мар 25, 2012 11:24 am

Порядок переоформлення допомоги на іншу особу для застрахованих (працюючих)

Переоформлення допомоги здійснюється на іншу застраховану особу, яка фактично здійснює догляд за дитиною, на підставі її заяви, довідки з місця роботи матері дитини про те, що вона вийшла на роботу до закінчення строку відпустки по догляду за дитиною та виплату зазначеної допомоги їй припинено (із зазначенням дати).

Перелік документів для застрахованих (працюючих) осіб

Заява (подається особисто).
Наказ про надання відпустки по догляду за дитиною.
Оригінал і копія свідоцтва про народження дитини.
Паспорт.
Ідентифікаційний номер.
Особовий рахунок в ощадному банку.
Перелік документів для незастрахованих осіб

Заява (подається особисто).
Оригінал і копія свідоцтва про народження дитини.
Оригінал і копія трудової книжки, атестат.
Довідка з центру зайнятості.
Паспорт.
Ідентифікаційний номер.
Особовий рахунок в ощадному банку.
MiaYana
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: Пт фев 24, 2012 7:47 am

Re: Семейное право

Сообщение Alena051191 » Пн мар 26, 2012 7:46 am

Так, відповідно до ст. 13 ЗУ Про державну допомогу сім'ям з дітьми право на допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку за цим Законом має особа (один з батьків дитини, усиновлювач, опікун, баба, дід або інший родич), яка фактично здійснює догляд за дитиною.
Alena051191
 
Сообщения: 9
Зарегистрирован: Чт фев 23, 2012 4:31 pm

Re: Семейное право

Сообщение deewa » Ср апр 11, 2012 7:09 pm

Відповідно до ЗУ " Про державну допомогу сім'ям з дітьми право на допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку"

Стаття 13. Право на допомогу по догляду за дитиною
до досягнення нею трирічного віку

Право на допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею
трирічного віку за цим Законом має особа (один з батьків дитини,
усиновлювач, опікун, баба, дід або інший родич), яка фактично
здійснює догляд за дитиною.

Допомога по догляду за дитиною, призначена опікуну,
вважається власністю дитини.
deewa
 
Сообщения: 5
Зарегистрирован: Чт фев 23, 2012 9:28 pm


Вернуться в Уголовно-правовые аспекты

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Рассылки Subscribe.Ru Лента "Новости Центра исследования компьютерной преступности"