Питання

Анализ норм уголовного компьютерного законодательства: объективные и
субъективные признаки, наказание за компьютерное преступление.

Модераторы: cybercop, Ант, Igor Michailov

Питання

Сообщение Inessa » Ср мар 21, 2012 9:06 pm

Добрий вечір! Дайте обгрунтовану відповідь у вирішенні даного питання. Чи є в чинному законодавстві прогалини щодо розповсюдження сайтів дитячої порнографії? Як Ви вважаєте,що є доцільним і більш ефективним у зменшенні таких сайтів?
Inessa
 
Сообщения: 9
Зарегистрирован: Вт фев 14, 2012 4:13 pm

Re: Питання

Сообщение Chocopanna » Вс апр 08, 2012 10:29 am

Існують три основні міжнародні правові акти, що стосуються дитячої порнографії: Факультативний протокол до Конвенції про права дитини щодо торгівлі дітьми, дитячої проституції і дитячої порнографії , Конвенція про права дитини, та Конвенція Ради Європи про кіберзлочинність. Всі троє є ефективними інструментами по боротьбі із сексуальною експлуатацією та сексуальними наругами над дітьми, бо вони включають в себе конкретні визначення злочинів, а також положення, що допомагають більш ефективно покарати злочинців у цій сфері. Вони також служать прикладом правового механізму для урядів у здійсненні послуг з надання допомоги дітям-жертвам і їх сім'ям. Хоча Конвенція про права дитини направлена на забезпечення широкого спектру прав людини для дітей - включаючи громадянські, культурні, економічні, політичні та соціальні права - є статті і про заборону сексуальної експлуатації. Загальними положеннями визначено, що дитина - особа, яка ще не досягла 18-річного віку. Так, в статті 34 чітко сказано, що держави-учасниці зобов'язані захищати дитину від усіх форм сексуальної експлуатації та сексуальних розбещень, вживати всіх необхідних заходів щодо запобігання використанню дітей з метою експлуатації у порнографії та порнографічних матеріалах. На даний момент сторонами Конвенції є 192 країни, майже кожна з яких підписала та ратифікувала її, у тому числі і Україна.
Прогалини звичайно є і у цьому законодавстві , але Україна не стоїть на місці і намагається вирішити ці питання.
Для подолання проблеми дитячої порнографії не достатньо просто змінити деякі положення у законодавстві, тому, звісно, на сучасному етапі розробляється безліч програм щодо подолання даної проблеми, відбуваються постійні консультації, конференції, форуми та дебати як у всьому світі, так і в Україні.
Chocopanna
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: Пт фев 24, 2012 5:58 am


Вернуться в Уголовно-правовые аспекты

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Рассылки Subscribe.Ru Лента "Новости Центра исследования компьютерной преступности"